Hurda Alımı Hurda Satımı

Hurda Alımı Hurda Satımı (147)

Kadıköy Hurda Alımı ve Satımı

20017-2018 kadıköy hurda fiyatları

Kadıköy hurdacı hurda fiyatları güncel hurda fiyatları http://www.kadikoyhurda.com- dan ögrenebilirsiniz her türden hurda alım yapmaktayız.

Biz en güncel fiyatlarla hizmet vermkteyiz.Kadıköy hurdacı fiyatları en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız.Her türden dedigimiz zaman gerçekten her türden almaktayız ,ATIK MOTOR YAGLARI,YEMEK ATIK YAGLARI daha size sayamadıgım bir sürü hurda çeşitleri vardır.

Bunların arasında neler var neler evinizde yada iş yerlerinizde degersiz gördügünüz. bir çok eşya yada maze kim bilir belki çöp diye düşündügünüz.atıklar bunları grigönüşüme kazandırmak iştemezmisiniz

Hemde size nakit para olarak dönmesini çöp olarak gördügünüz şeyler belki ummadıgınız kadar para yapacak sizleri kalkındırmaz ama nakit nakıttir yaşamak için çalışmak gerekir neden çalışıyoruz ekmek parası için sizde hurdalarınızı yada atıklarınızı http://www.kadikoyhurda.com sormadan atmayın degeri olan geridönüşümü olan her şey degerlendirmekteyiz.

sizlerde nakit para kazanmiş olursunuz.her türden huırda denildiginde inşaat direkleri inşaat tahta kalıp tahtaları yani pleymut denilen uzunlu 2.50 olan yandan eni önemli olayan inşaat kalıp tahtalarını bile alıyoruz sizlerin gözünde çöp olabilir ama lazım olana altın kadar degerli bir tahtadır.

inşaat direkleri denilen direk bilinen adı teleskop direkdir yani ayarlanabilen istnilen boya gelen kalıpların altına konulan direklerdir.

Teleskop direkler  temiz çalişir olması lazım müşteri baktıgı zaman anlar onların ne kadar temiz yada kütü kullanıldıgına ona göre ikinci el olarak kullanılacagına karar verilir 

Biz- http://www.kadikoyhurda.com olarak her türlü hurda yada mazeme olarak almaktayız.geridünüşüm ,işini babamizın hayrına yapmıyoruz.biz de ekmek davası bu yüzden bizde para kazanmamız lazım her şeyi nakıt alıp vadeli yada çekle satıyoruz.

Aslında hurda yada mazeme para kazanmıyor .parayı para kazanıyor.Biz her zaman işimizizden şükrettik para kazanamasakda karnımiz doyuyor.

Hurdacılıkla geçimini saglayan hurda alım satım sektöründe para kazanmanın yollarını aramaktayız .

Her türden hurda alım yapan hurdacı pıyasada azdır. Biz her türden mazeme hurda eşya antika kilama ,ikinçi el mazemeler,hurda arabalar,hurda daha sayamadıgım bir surü hurda var.

Kadıkoy tarihi çok eskilere dayanan bir köymüş kadıköy ve üsküdar adeta tarih fişkiriyor.tarıhi roma.bizansa dayanan tarihi kaybolmadı şimdi ülke darbe üstüne tarbe yapıyorlarki kendi yaşadıkları istambulu fet etmek adamların zorunu gidiyorki savaşamıyorlar gelip kadıköyu bu kadar güzel görüyorlarkı içleri sızılıyor cunku orda anneleri babaları dedeleri anneaneleri yaşamış on numara insanları büyülüyen koçaman bir metropol şehri oldugunu gördükçe deliriyorlar ,ama biz buraları savaşarak her karış karış topragında kanımız canımız kemiklerimiz var.

kadıkoy istambulun en eski yerleşimmi ve de en göze semtimiz olgugundan hurda daha çok ve her zaman hurda bulabiliyoruz biz hurda almak için nufusu kalabalık şehirler de hurda alım yapmaktayız.

Biz Her zaman gösümüzü gere gere savaşda olsa ölümde olsa beklemekteyiz.kadıkoy her gün yenileniyor hurdaları da bize kalıyor.

Söz konusu proje için çalışmalara 10 yıl önce başladıklarını belirten Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı,  “Hukuki bir gerekçe, yasal bir dayanak, mahkeme kararı olmadığı halde belediye işin her aşamasında bizi engelledi. İnşaatın giriş çıkışına kamyonlarını dizdi, etrafa zabıta memurlarını koydu. Şantiyeme giriş çıkışı engellediler. Mahkeme tespiti sonrası o kamyonlar çekildi. Benim işim belediyenin keyfi hareketleri nedeniyle 5-6 yıl gecikti. Bu süreçte inşaat maliyetleri arttı, bankalara faiz ödedim ve zarara girdi. Bu zarar için de dava açtık ve kazandım” dedi. KAMU ORTAKLIĞI VAR Söz konusu projede kamu ortaklığı olduğuna da dikkat çeken Turanlı, “Ben bu işi 2004 yılında aldım. Arsa sahibi olan Maliye ile ile kat karşılığı anlaşma yaptım. Payım da yüzde 40.  Sonra kamu kendi payına düşen evleri sattı. Belediye beni ruhsat için 5 yıl süründürdü. Bu süreçte bir yandan kamu ‘Bu işi bitir’ diyor, bir yandan belediye ‘Sana bu işi yaptırmam’ diyor. Benim böyle 22 yatırımım engellendi. Bu tazminat kararı tüm siyasetçilere, bürokratlara örnek olsun. Bu paralar milletin cebinden çıkacak. Devleti yönetenler kendi hırsları ile hareket ediyor ve olan yine millete oluyor. Bu para halkın cebinden çıkacak. Benim maddi tazminatım ödenecek, manevi tazminatım ret edildi. Onunla ilgili mücadeleme de devam edeceğim” diye konuştu. kadıkoy guzel bır semt olmakla bırlıkte ınsanların yogun oldugu ısyerlerın cok oldugu sahılı gezme alanlarıyla bılınen bır semttır.19999 yılından buyana bu semtte ıkamet etmekteyız. hurda fıyatları bıraz yuksek olsada bızler yınede daha ıyı fıyatlarla musterının ıkna olacagı sekılde belırlemekteyız. bızler bu semttı sevıyoruz.bu semtte nıkah daıresıyle eskıden adlıyenın olusuylada bılınırdı.adlıyeyı kartala tasıdılar ama daha ıyı oldu dıye dusunmekteyız.kadıkoy semtını herkez bılır ınsanlar gezmek dıyınce once akla kadıkoy semtımız gelmektedır.magazaların cok oldugu resturantların cay bahcelerının kahve ıcme alanlarının bol oldugu bır semt olarakta bılınmektedır.yurume alanları bısıklet surme alanlarını epeyce buyuttuler ve cok guzel oldu ınsan cok oldugu ıcın bızler cocuklarımızı cok guvenlı gonderemememkteyız. cunku kımın ne oldugunu bılemıyoruz ve korkuyoruz.bız burda uzun yıllardır hurda ısı ıle ugrasaktayız cevreye gerı donusum yapmaktayız. cevreye temızlık yapmaktayız bına yıkımı,catı onarma,hurda alımı bunun gıbı bır cok hurdalarınızı yerınden elktronık tartılarımızla tartarak degerınde almaktayız.

Cumartesi, 25 Mart 2017 19:18

2017 HURDA FİYATLARI

Yazan

2017 Hurda Fiyatları http://www.kadikoyhurda.com dan öğrenebilirsiniz .En güncel fiyatlarla burdayız .

2017 Hurda fiyatları doların yükselmesiyle tavan fiyatlar olarak görünmüştür. kadıköy hurda fiyatları en yüksek fiyalar bizde olmasına ragmen işlerin olmaması insanları kuşkulandırıyor ,İnşaat sektörürünün durmasının da hurda fiyatların da etkisi oldunu düşünüyoruz .

Aslında hurdalarının inşaatlara gömüldügünü düşünerek ondan da yükselgini düşünmekteyız hiç düşündünüz mü geri dönüşüm olmasa nasıl olurdu fiyatlar evdeki metal eşyalarınızın degerleri nekadar yüksek oldugunu bilemeyiz ama hurda altın kadar yükselmesede gümüş kadar olurdu geri gönüşüm olmasa eve ki bir çamaşır makınası 10.000 oldogunu hesaplarsak bu işin içinden çıkılmaz bir hal alırdı. İnşaat sektörü hurda fiyatlarını belirlemede başrol olarak oynamaktadır.

2017 Hurda fiyatları http://www.kadikoyhurda.com Hurda tarafından belirlenmektedir. Hurda nedir ? Hurda neye yarar ?  hakkında bir bilginiz var mı ? İş yerlerinizdeki eski ve ya bozuk iş makinalarınız ve aletleriniz ya da metal olarak bilinen her türlü diğer hurdalarınız yerinde tespit yapılarak alınmaktadır. 

HURDA NEDİR

Hurda ev ve iş yerlerinde kullanılan genel ihtiyaç olan ve zorunlu ihtiyaç haline gelen araç ve gereçlerin eskimesi bozulması yıpranması kırılması veya günümüzde ki insanların o araç gereç didigimiz mazemelerin renginden sıkılması yada daha yenisi çıkması gibi bir sürü nedenlerden dolayı degiştirilen araç yada gereçlerden oluşan mazemere hurda denir.Günümüzde hurdaya satmaya düşündükleri araç yada gereçleri ikinçi el mazeme bize satmaya çalıştıklarını anlamaya çalışıyorum ama hiç bir şey anlamıyorum ,biz hurdacıyız gelirsek hurdaya alacagımızı söyledigimiz halde yinede bize satmaya çalışıyorlar lütfen bize satmayınbiz hurdacıyız hurda alım yapıyoruz. böyle yaparak bize işkence yapıyorsunuz.

kadıkoy hurdacı olarak her türden hurda yada hurda mazeme almaktayız fiyatların doların yükselmesi veya düşmesine bagli olkan hurda mazemeleri o günkü fiyatlara göre almaktayız .kadıkoy istambulun en gözde semtlerinden biri olan ve kadıkoy kendi başına bi semt olan kendi basına şehir olan bi semtimiz her zaman maddi ve manevi görüntüsü ve tarihi olan kadıkoy degerini paha biçilimez.

her zaman hurda alım yapan http://kadikoyhurda.com dan bize her zaman ulasabilirsiniz biz her zaman hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayız,her türlü hurdalarınızı yerinden alarak hem size hemde çevre koruma görevini üstlenmekteyiz,hurdalarınız için hurda fiyatlarınız için firma yetkilisi şahin özerle itibata geçebilirsiniz. hurda fıyatşarı bıraz yukseldı fakat bızler bu hurdaları yınede degerınde yerınde elektronık tartılarımızla tartarak almaktayız. bızler cevreye temızlık gerı donusume ıyılık yapmaktayız bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. bızler hurdalarınızı herturlu gelıp almaktayız bızler ekıp arkadaslarımız ve servıs araclarımızla calısmaktayız.bızımle ıletıseme gectıgınızde sızlere herturlu yardımı saglamaktayız merak ettıgınız ogrenmek ıstgınız fıyat almak ıstedıgınız her turlu bılgı vermekteyız kafanıza takılan herturlu soruları sorabılırsınız.bızler verdıgımız 

HIZMETLER

sarı hurda alımı

bakır hurda alımı

demır hurda alımı

motor hurda alımı

obs hurda alımı

klıma hurda alımı

alımınyum hurda alımı

kompozıt hurda alımı

gumus hurda alımı

kablo hurda alımı

cubuk demır hurda alımı

bunun gıbı bır cok hurda alımı yapmaktayız.bızlerı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız.bızler servıs ve ekıp arkadaslarımızla calısmaktayız elektronık tartılarımızla tartarak hurdalarınızı almaktayız.

Kadıköy Bakır-Kablo Alımı 0532 448 37 26

Kadıköy Hurda 0536 975 04 26

Kadıköy hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Kadıköy Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Kadıköy hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

İstanbul Kadıköy Hurda olarak eskimiş klimalarınızı yerinden alıyoruz. Her türlü sökme takma işlerini biz yapıyoruz.

Eskimiş ve artık kullanılamaz hale gelmiş klimalarınızı geri dönüşüme kazandırmak istemez misiniz. ?

Ataşehir bölgesi başta olmak üzere İstanbul'un bir çok semtine hizmet vermekteyiz.

Her türlü ısıtma ve soğutma görevi yapan hurda klimalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Hurda klima söküm işlemi tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

Hurda beyaz eşya ve hurda klima alımı için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

0532 448 37 26 - 0536 975 04 26 numaralı telefonlarımızı arayarak hurda klimalarınız için bizden teklif alabilirsiniz.

Kadıköy Hurda Ataşehir

Klima Hurdası Bostancı

Klima Hurdacısı Ferhatpaşa

 

HURDA BAKIR

 kadıköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,ikadıköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

kadıköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,ikadıköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

kadıköy hurda alım satım hurda kablo

kadıköy hurda alım satım hurda kablo

HURDA SARI

 

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kadıköy Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir ,sarı,bakır,  kablo,sarı gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

Kadıköy Hurda Alım Satım

Kadıköy Hurda Demir

Kadıköy Hurda Alimunyum

Kadıköy Hurda Bakır

Kadıköy Hurda Sarı

Kadıköy Hurda Çelik

Kadıköy Hurda Çinko

Kadıköy Hurda Krom

Kadıköy Hurda Kablo

Kadıköy Hurda Demir

Kadıköy Hurda Bakır

Kadıköy Hurda Paslanmaz

Kadıköy Hurda Alüminyum

Kadıköy Hurda Kağıt

Kadıköy Hurda Plastik

Kadıköy Makina Hurdaları

Kadıköy Hurda Çinko

Kadıköy Sarı Hurda

Kadıköy Hurda Pet

Kadıköy Hurda Naylon

Kadıköy Hurda Krom

 

Kadıköy Hurda Kurşun

Kadıköy Hurda Kartonkadıkoy  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kadıkoy  hurdacı,kadıkoy hurda,kadıkoy  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kadıkoy  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. kadıkoy  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.Kadıkoy hurdacı olarak kadıköy ve cevre mahallelerinde hurda alım yapmaktayız.Kadıkoy hurdacı olarak hurda olarak tabir edilen demir , sarı, kablo,aliminyum ,kurşun pazlanmaz gibi hurdalarınızı almaktayız kadıkoy hurdacı olarak madeni degeri olan sarı, kablo, bakır gibi daha bir cok demirin fiyatının 10 katı fazla olan madenlerinizi en yüksek fiyata almaktayız.bize günün her saati bize ulşabilirsiniz.0532 448 37 26 7/24 acık

Kadıköy hurdacı olarak kadıkoy de hurda alım yapmaktayız ,kadıköy hurda alım işleri yapmaktayız,kadıköy hurda demir ve degerli hurda olarak bilinen madeni hurdalar sarı, kablo, bakır,sarı, nikel pazlanmaz ,leyim, kalay ,çinko,aliminyum gibi bir çok hurda alım yapmaktayız bu degerli metallerinizi bizimle degerlendirin ,yerinden teslim ve nakit ödemeler yapmaktayız.Kadıköy hurdacı olarak kadıköyde hurda alım yapmaktayım,hurdalarınızı yerinden nakit ödemelerle yerinden ve degerinde almaktayız,acil acil hurda alım servis araçlarımız vardır, bizi aramanız yetelidir,Atık sokok sokak hurdacı aramanıza gerek yok googleden arayarak bulabilirsiniz, 30 dakikaya ev veya işyerlerinizin önünde oluruz..Kadıköy hurda kablo,bakır,bakır kranör,soyma bakır,lama bakır.. gibi hurdalarınız için bizi arayın ve bilgi sahibi olun. Biz hurdalarınızı yerinde ve değerinde almaktayız. Yerinde tespit ederek almaktayız.Değerli madeni hurdalarınız için elektronik tartı ile tartarak almaktayız.Müşteri memnuniyeti bizim için referanstır.

kadıkoy  hurdacı olarak hurda alım yapmaktayım,madeni hurda olarak bilinen sarı,bakır, kablo,antımiyon,zamak,aliminyum,cinko,leyim,kalay,pazlanmaz gibi hurdalarınızı bizimle degerlendirin fikirtepe,kadıkoy,ataşehir bostancı yelerde  hurda alım yapmaktayız.

 

 kadıköy ve cevre ilçelerde hurda alım yapmaktayım ,hurdalarınızı bizimle deger kazanmasını istermisiniz ,hurdalarınız bizimle değerlendirin biz hertürlü hurdaları yerinde ve nakit alım yapmaktayız..Kadıköy vazgeçilmesi zor olan ve güzelliyle adeta büyüleyen kadıköy ne kadarda trafıyle çekilmez olsada deniz manzarası yerleşimi ile görüntüsü ile insanları ile ansani adeta büyülüyor kadıköyde hurda alım yapıyorum işimi severek yapmaktan gurur duyuyorum.hurdalarınızı çöpe atmayın yerinden nakit almaktayım,hurda demek nakit demektir..Kadıköy hurda kablo,bakır,bakır kranör,soyma bakır,lama bakır.. gibi hurdalarınız için bizi arayın ve bilgi sahibi olun. Biz hurdalarınızı yerinde ve değerinde almaktayız. Yerinde tespit ederek almaktayız.Değerli madeni hurdalarınız için elektronik tartı ile tartarak almaktayız.Müşteri memnuniyeti bizim için referanstır.

Ataşehir  hurdacı  0536 975 04 26

Ataşehir  hurda fiyatları , 0536 975 04 26 Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ataşehir  Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

. Hertürlü hurdalarınızı  Almaktayız,

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,koblo , kağıt , plastik,sarı,bakir,kablo gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • makina sökme
 • hurda  sökme
 • eski hurdaları sökme
 • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

 

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Ataşehir hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Ataşehir Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Ataşehir istambulun yükselen en gözde ismi olmakla kalmadı degerine deger katmaya devam ediyor.inşaat sektörü oldukca hizlı devam ederken  hurda alım işlerde hızlaniyor.

ATAŞEHİR Hurda Ataşehir hurdacı olarak atasehir ve bütün  mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,atasehir hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Ataşehir  Hurda Alım Satım

Ataşehir  Hurda Demir

Ataşehir  Hurda Alimunyum

Ataşehir Hurda Bakır

Ataşehir Hurda Sarı

Ataşehir  Hurda Çelik

Ataşehir  Hurda Çinko

Ataşehir  Hurda Krom

Ataşehir  Hurda Kablo

Ataşehir  Hurda Demir

Ataşehir  Hurda Bakır

Ataşehir  Hurda Paslanmaz

Ataşehir  Hurda Alüminyum

Ataşehir  Hurda Kağıt

Ataşehir  Hurda Plastik

Ataşehir  Makina Hurdaları

Ataşehir  Hurda Çinko

Ataşehir  Sarı Hurda

Ataşehir  Hurda Pet

Ataşehir  Hurda Naylon

Ataşehir  Hurda Krom

Ataşehir  Hurda Kurşun

Ataşehir  Hurda Karton

Ataşehir  hurda

 

Ataşehir Bölgesi semt olarak yeni kurulmuştur. Eskiden Kadıköy ve Ümraniye arasında kalan bölüm nüfus çoğunluğu ve diğer belediyelerin yetişememesi gibi sebeplerden ötürü tek başına bir belediye yapılmıştır.

Yeni kurulmasına rağmen hızlıca büyümektedir. Ataşehir bölgesinde hurda alım satım işleri yapmakta semtin hızla gelişmesinden ötürü daha da verimli hale gelmiştir.Atasehir hurdacı olarak, atasehir ve butun mahallelerinde is yapmaktayız,bize ulasamak için google atama motorundan, atasehir hurdacı,atasehir hurda,atasehir hurdacılar yazarak bize ulasabilirsiniz.Ataşehir hurda yetkilisi şahin özerdir.Fiyat sormak, yada bir sey danışmak için arayabilirsiniz.Ataşehir hurdacı olarak hurda alım satım işleriyle ugraşmaktayız,Ataşehir hurdacı olarak hurdacı denilince akla ne gelir , eskimiş eşya ,mazeme,yada işe yarmayan artık  hurda dönmüş mazelere hurda denir.Ataşehir hurdacı olarak engüncel fiyaylar en yüksek fiyatlara hurda alım yapmaktayız,taşehir hurdacı olarak hizmette sınır tanımıyoruz,kesim ,söküm, temizlik ,işleri de yapmaktayız.

 

Ataşehir hurdacı olarak ataşehir ve çevre illerinde iş yapmaktayız,atşehir hurdacı olarak kesim, sokum,kırma,catı temizleme, botrum temizleme, gibi bircok hizmet vermekteyiz. Ataşehir hurdacı olara ataşehir ve cevre ilcelerde hurda alim satım yapmaktayız.Ataşehir hurdacı ,maltepe ,cevizli,kadıkoy ,göztepe,suadiye,kozyatağı erenköy gibi baka semtlerde hurda alım yapmaktayız,  Ataşehirde trafik sorunu yok diyebilecek kadar az ,ulasimi kolay istenilen yere en fazla 30 dakikaya ulasilabilirsiniz, ataşehir hurda alim satım konusunda, bizi aramadan hurdalarınızı degerlendiremezsinez, bizi arayın hurdalarınızın degerini ögrenin ataşehir hurdacı olarak bize istediginiz saat ulaşabileceginiz 0532 448 37 26-0536 975 04 26

Ataşehir hurdacı olarak madeni hurdalarınızı bizimle degerlendirin madeni hurda çeşitleri aliminyum ,sarı, kablo ,bakır kurşun çinko ,nikel leyim ,kalay ,soyma bAkır,kırma bakır,gümüş ,gibidaha sayamadım birçok madeni hurda var,Ataşehir hurdacı olarak  Ataşehir ve cevre ilçelerde hurda alım yapmaktayız.Atasehir ekenomisi yuksek bir semt oldugunu ısbat etmişdir.Ataşehir hurda fiyatları yükselmektedir. Ataşehir hurda fiyatları hergün yükselmekte yada düşmektedir sabit bi fiyat yerde durmamaktadır. hurda soktoru durma noktasına gelmiştir.Ataşehir istambulun en gözde semtlerinden biri olmuş ve de hem kendi degerini artırmiş ve de çevresindeki mahallerin degerini artırmiş olmaktadır daire fiyatları firlamiş durumdadır.

ataşehir hurda olarak gece gündüz hizmet vermekteyiz elektronik kantalarımızla tartıyoruz. her aradığınızda yerınızden gelıp hurdalarınızı alıyoruz.Ataşehir hurdacıları biz her türden hurda veya ikinçiel hurda mazeme almaktayım her türden mazeme ahşap veya metal mazemeler almaktayım.

Söz konusu proje için çalışmalara 10 yıl önce başladıklarını belirten Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Turanlı,  “Hukuki bir gerekçe, yasal bir dayanak, mahkeme kararı olmadığı halde belediye işin her aşamasında bizi engelledi. İnşaatın giriş çıkışına kamyonlarını dizdi, etrafa zabıta memurlarını koydu. Şantiyeme giriş çıkışı engellediler. Mahkeme tespiti sonrası o kamyonlar çekildi. Benim işim belediyenin keyfi hareketleri nedeniyle 5-6 yıl gecikti. Bu süreçte inşaat maliyetleri arttı, bankalara faiz ödedim ve zarara girdi. Bu zarar için de dava açtık ve kazandım” dedi.

Pazar, 06 Kasım 2016 20:02

Tuzla hurdacı 0532 448 37 26

Yazan

Tuzla hurdacı 0532 448 37 26

Tuzla hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda tuzla Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

 

Tuzla hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda tuzla Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

 

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

tuzla hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

tuzla hurda alım satım

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

HURDA SARI

 tuzla hurda maden alım ,sarı kablo,bakır

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

tuzla Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,sarı,kablo, sarı, bakır,demir, gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

 

HİZMETLERİMİZ

 

Tuzla Hurda Alım Satım

 

Tuzla Hurda Demir

 

Tuzla Hurda Alimunyum

 

Tuzla Hurda Bakır

 

Tuzla Hurda Sarı

 

Tuzla Hurda Çelik

 

Tuzla Hurda Çinko

 

Tuzla Hurda Krom

 

Tuzla Hurda Kablo

 

Tuzla Hurda Demir

 

Tuzla Hurda Bakır

 

Tuzla Hurda Paslanmaz

 

Tuzla Hurda Alüminyum

 

Tuzla Hurda Kağıt

 

Tuzla Hurda Plastik

 

Tuzla Makina Hurdaları

 

Tuzla Hurda Çinko

 

Tuzla Sarı Hurda

 

Tuzla Hurda Pet

 

Tuzla Hurda Naylon

 

Tuzla Hurda KromTuzla hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna tuzla  hurdacı,tuzla  hurda,tuzla  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, tuzla  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.tuzla  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

 

tuzla-pendik arası ne kadar sürüyor? Bir de tuzla veya pendikten adalara nasıl gidilir? yani kadıköy veya üsküdar'a gitmeden tuzla'dan veya yakınlarından adalara gidilebilir mi? bu arada cevaplar için çok çok teşekkürler:)

Başlığı görünce ilk aklıma gelen Adalar oldu açıkçası, Kartal'dan vapur da olmalı diye düşünüyorum ama bir de dolmuş motorlar oluyor, ido'nun sitesinden bir bakmak lazım bir de dolmuş motorların sitesi vardı marmara mıydı mavimarmara mı? CADIARZU ben de bir bakayım bulursam eklerim. Tuzla - Kartal arası :uhm: ne kadar sürer acaba 30 dakikayı geçer mi ki? bilen arkadaşlar yazarsa iyi olur onu da alkisalkisalkis

tuzla hurda olarak gece gündüz hizmet vermekteyiz elektronik kantalarımızla tartıyoruz. her aradığınızda yerınızden gelıp hurdalarınızı alıyoruz.

Pazar, 06 Kasım 2016 18:20

Kurtköy hurdacı 0532 448 37 26

Yazan

Kurtköy hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

 

Kurtkoy  hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

 

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • makina sökme
 • hurda  sökme
 • eski hurdaları sökme
 • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Kurtkoy  hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kurtköy  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

          HİZMETLERİMİZ

kurtköy  Hurda Alım Satım

 

 kurtköy hurdacı

 

kurtköy hurda

 

kurtköy hurdacılar

 

kurtköy Hurda Demir

 

kurtköy Hurda Alimunyum

 

kurtköy Hurda Bakır

 

kurtköy Hurda Sarı

 

kurtköy Hurda Çelik

 

kurtköy Hurda Çinko

 

kurtköy Hurda Krom

 

kurtköy Hurda Kablo

 

kurtköy Hurda Demir

 

kurtköy Hurda Bakır

 

kurtköy Hurda Paslanmaz

 

kurtköy Hurda Alüminyum

 

kurtköy Hurda Kağıt

 

kurtköy Hurda Plastik

 

kurtköy Makina Hurdaları

 

kurtköy Hurda Çinko

 

kurtköy Sarı Hurda

 

kurtköy Hurda Pet

 

kurtköy Hurda Naylon

 

kurtköy Hurda Krom

 

kurtköy Hurda Kurşun

 

kurtköy Hurda Karton

kurtköy  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna kurtköy  hurdacı,kurtköy  hurda,kurtköy   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, kurtköy  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.kurtköy   hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Servisim kurtköyden geçtiği için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. google mapsten baktım 20 km civarında. Ayrıca servisi kaçırsam da kendi aracımla gidebililirim. Tuzla yı hiç gezmedim ama alternatif olabilir belki. Ama Kurtköy kısa zamanda getirisi de yüksek olacak gibi geliyor. Sabiha Gökçen in kapasitesinin artacak olması,HABOM ve Teknopark ın açılacak olması. Ayrıca Metro da 1-2 sene içinde gelecek diyolar böylece Merkeze de kolayca ulaşabilirim. Tabi bu söylenenler doğruysa hem oturum hem yatırım anlamında iyi bir tercih olacak gibi geliyor.

kurtköy hurdacı olarak sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.kurtköy   hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Kurtkoy hurdacısı olarak hurda alım satım işleri yapmaktayız her türden hurda bakır ,bakır granör ,soyma bakır,lama bakır gibi bir çok bakır madevi hurda çeşitleri vardır, her türlü hurda alım yapmaktayım.

 

Cumartesi, 05 Kasım 2016 23:14

Yenidogan hurdacı 0532 448 37 26

Yazan

Yenidogan hurdacı 0532 448 37 26

Yenidoğan hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • makina sökme
 • hurda  sökme
 • eski hurdaları sökme
 • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

hurda-slider-3

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

yenidogan hurda alım satım hurda kablo

yenidogan hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Yenidogan  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

yenıdogan Hurda Alım Satım

 

yenıdogan Hurda Demir

 

yenıdogan Hurda Alimunyum

 

yenıdogan Hurda Bakır

 

yenıdogan Hurda Sarı

 

yenıdogan Hurda Çelik

 

yenıdogan Hurda Çinko

 

yenıdogan Hurda Krom

 

yenıdogan Hurda Kablo

 

yenıdogan Hurda Demir

 

yenıdogan Hurda Bakır

 

yenıdogan Hurda Paslanmaz

 

yenıdogan Hurda Alüminyum

 

yenıdogan Hurda Kağıt

 

yenıdogan Hurda Plastik

 

yenıdogan Makina Hurdaları

 

yenıdogan Hurda Çinko

 

yenıdogan Sarı Hurda

 

yenıdogan Hurda Pet

 

yenıdogan Hurda Naylon

 

yenıdogan Hurda Krom

 

yenıdogan Hurda Kurşun

 

yenıdogan Hurda Karton

yenidogan hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna yenidogan  hurdacı,yenidogan  hurda,yenidogan  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, yenidogan  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. yenidogan  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz. yenidogan ve cevre semtlerde hurda alım yapmaktayız.yerimiz yenidoganda olmasada hurdalarınızı yerinden almaktayım ,yenidogan hurdacı olarak hurdalarınızı degerinde ve nakit almaktayım ,size bir telefon kadar yakınım.

 

 yenidogan  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz. yenidogan ve cevre semtlerde hurda alım yapmaktayız.yerimiz yenidoganda olmasada hurdalarınızı yerinden almaktayım ,yenidogan hurdacı olarak hurdalarınızı degerinde ve nakit almaktayım ,size bir telefon kadar yakınım.

 

 

Ümraniye hurdacı hurda 0532 448 37 26

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • makina sökme
 • hurda  sökme
 • eski hurdaları sökme
 • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

 

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

ümraniye hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 ümraniye  bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,ümraniye hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

HURDA SARI

 

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

ümraniye  Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

 

Ümraniye HURDA

ümraniye Hurda ümraniye hurdacı olarak ümraniye ve bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,Sultanbeyli hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Ümraniye  hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ataşehir Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik demir,sarı ,kablo,demir, bakır  gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ

 

ümraniye Hurda Alım Satım

 

ümraniye Hurda Demir

 

ümraniyeHurda Alimunyum

 

ümraniye Hurda Bakır

 

ümraniye Hurda Sarı

 

ümraniye Hurda Çelik

 

ümraniye Hurda Çinko

 

ümraniye Hurda Krom

 

ümraniye Hurda Kablo

 

ümraniye Hurda Demir

 

ümraniye Hurda Bakır

 

ümraniye Hurda Paslanmaz

 

ümraniye Hurda Alüminyum

 

ümraniye Hurda Kağıt

 

ümraniye Hurda Plastik

 

ümraniye Makina Hurdaları

 

ümraniye Hurda Çinko

 

ümraniye Sarı Hurda

 

ümraniye Hurda Pet

 

ümraniye Hurda Naylon

 

ümraniye Hurda Krom

 

ümraniye Hurda Kurşun

 

ümraniye Hurda Karton

 
ümraniye  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna ümraniye  hurdacı,ümraniye  hurda,ümraniye   hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, ümraniye  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.ümraniye  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.
 
Ümraniye hurdacı olarak ümraniye hurda alim satım işleriyle ugrasmaktayız.Ümraniye trafi çekilmez bir hal alsada bilinç altına yerleşmiş ümraniye hurdacı olarak biz ümraniyenin tırafine alıştık fakat insanlar ümraniye denilince trafik hemen aklına gelen ilkşey ,ümrani son 5 yıldır çok gelişmiş ve taşı topra altın denilen kelime gerçek oldu, ümraniye hurdacı olarak biz ümraniyeye aliştık inşat sektörü ne kadar acılırsa hurda işleri daha hizlaniyor buda ümraniyenin degerlendigin en önemli göstergesidir.Ümraniye hurdacı olarak ümraniyenin istambulun en gözde semtlerinden biri olacagi kanıtıdır.
ümraniye öncelerden kırsal bir bölge olup şimdilerde işe istambulun en gözde semtlerinden  biri olmanın gururunu yasıyor,
 
 
 ümraniye hurdacı olarak her yerden hızmet vermekteyız.Ümraniye istambulun en sakın ve de geliri düşük insanlardan olusan bir semtdi ümraniyede ev arsası olan insanlar da zengin olmusdur ümraniye degerine deger katıyor.
 
Cuma, 28 Ekim 2016 16:06

Pendik hurdacı 0532 448 37 26

Yazan

Pendik hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Pendik hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda pendik Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

 

pendik hurda hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

Pendik hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda pendik Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

 

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • makina sökme
 • hurda  sökme
 • eski hurdaları sökme
 • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

pendik hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 pendik  bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,pendik hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 pendik hurdacı olarak matel agırlıklı hurdalarınızı yerinden teslim aliyoruz.

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

pendik Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

 

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Hurda Alım Satım

 

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir ,kablo, sarı, atık yag,bakır gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

 

HİZMETLERİMİZ

 

Pendik Hurda Alım Satım

 

Pendik Hurda Demir

 

Pendik Hurda Alimunyum

 

Pendik Hurda Bakır

 

Pendik Hurda Sarı

 

Pendik Hurda Çelik

 

Pendik Hurda Çinko

 

Pendik Hurda Krom

 

Pendik Hurda Kablo

 

Pendik Hurda Demir

 

Pendik Hurda Bakır

 

Pendik Hurda Paslanmaz

 

Pendik Hurda Alüminyum

 

Pendik Hurda Kağıt

 

Pendik Hurda Plastik

 

Pendik Makina Hurdaları

 

Pendik Hurda Çinko

 

Pendik Sarı Hurda

 

Pendik Hurda Pet

 

Pendik Hurda Naylon

 

Pendik Hurda Krom

 

Pendik Hurda Kurşun

 

Pendik Hurda Karton

pendik  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna pendik  hurdacı,pendik hurda,pendik  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, pendik  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.pendik hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

pendik hurda,Çok eski bir yerleşim yeri olduğu bilinen Pendik’in bilinen en eski adı Pantikapaion’dur. Bizans Döneminde “her tarafı surlarla çevrili” anlamını taşıyan Pantecion, Latin egemenliğinde ise “duvar” anlamına gelen Peninda-kot ismini almıştır. Bu da bizi, Pendik’in egemen olan devletlerce bir savunma hattı olarak kullanıldığı bilgisine götürür. Pendik’e beş köy, beş burun, beş çıkıntı, beş balıkçı köyü de denmiştir.pendik hurdacı

pendik hurdacı olarak pendik ve cevre illerde hizmet vermekteyiz.Pendik hurda olarak hurda alım satım yapan firmalardan en iyi hurdacıdan biriyiz.Pendik hurdacı olarak hurdalarınızı degerin alım satım yapan hurdacılardan biriyiz,bizimle çalişmak isterseniz veya hurda fiyatları sormak için bize ulasacagınız 0532 448 37 26-0536 975 04 26 numaralardan ulasabilirsiniz.

Pendik hurdacı olarak pendik ulaşimi kolay ve trafik sorunu olyan nezih bir semtdir ,pendik son5 yıldır çok gelişmiş ve çevre ekonimise katkı salamaktadır.Pendik hurdacı olarak pendik de inşaat sektörü hıla ilerlemekte ve gelişmektedir.Pendik hurdacı olarak hem hurda alım satım işleri hilanmakta ve degerine deger katmaktadır.Çok eski bir yerleşim yeri olduğu bilinen Pendik’in bilinen en eski adı Pantikapaion’dur. Bizans Döneminde “her tarafı surlarla çevrili” anlamını taşıyan Pantecion, Latin egemenliğinde ise “duvar” anlamına gelen Peninda-kot ismini almıştır. Bu da bizi, Pendik’in egemen olan devletlerce bir savunma hattı olarak kullanıldığı bilgisine götürür. Pendik’e beş köy, beş burun, beş çıkıntı, beş balıkçı köyü de denmiştir.pendik şimdilerde yatırımlık arsa ev alanlar biliyorki pendigin sısa bi sürede degerlenecegini imkanı olan herkez ev yada arsa alıyor ,bu yüzden pendik degerlenmesi uzun sürmez.

Pendik hurdacı olarak pendik ulaşimi kolay ve trafik sorunu olyan nezih bir semtdir ,pendik son5 yıldır çok gelişmiş ve çevre ekonimise katkı salamaktadır.Pendik hurdacı olarak pendik de inşaat sektörü hıla ilerlemekte ve gelişmektedir.

7/24 hızmet vermekteyız.

Perşembe, 27 Ekim 2016 20:26

orhanlı hurdacı 0532 448 37 26

Yazan

Orhanlı hurdacı 0536 975 04 26 demir

 orhanlı  Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

orhanlı hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 orhanlı  bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,orhanlı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

orhanlı bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,orhanlı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

orhanlı  Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de hurda bakır alımı kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız. Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır. Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz. HURDA SARI hurda sarıHurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

orhanlı Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız. Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

orhanlı  hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

orhanlı hurda alım satım hurda kablo

orhanlı hurda alım satım hurda kablo

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

 

HURDA SARI

 

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

orhanlı Hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik, demir,kablo,sarı ,bakır gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

 

   HİZMETLERİMİZ

orhanlı Hurda Alım Satım

orhanlı Hurda Demir

orhanlı Hurda Alimunyum

orhanlı Hurda Bakır

orhanlı Hurda Sarı

orhanlı Hurda Çelik

orhanlı Hurda Çinko

orhanlı Hurda Krom

orhanlı Hurda Kablo

orhanlı Hurda Demir

orhanlı Hurda Bakır

orhanlı Hurda Paslanmaz

orhanlı Hurda Alüminyum

orhanlı Hurda

orhanlı Hurda Plastik

orhanlı Makina Hurdaları

orhanlı Hurda Çinko

orhanlı Sarı Hurda

orhanlı Hurda Pet

orhanlı Hurda Naylon

orhanlı Hurda Krom

orhanlı Hurda Kurşun

orhanlı  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna orhanlı  hurdacı,orhanlı  hurda,orhanlı  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, orhanlı hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız.orhanli  hurda firma yetkilisi şahin özerle iletisime gecebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Türkiye, çevrenin korunması konusunda gerek uluslararası kuruluşlar, gerekse bölge ülkeleriyle işbirliğinin geliştirilmesine büyük önem vermektedir. Orhanlı hurdacı Çevre Programı'na Karadeniz'de kıyısı bulunan ülkelerle birlikte katılmakta, Akdeniz'in Kirliliğe Karşı Korunması Projeleri'nde de aktif bir rol almaktadır.orhanlı hurda Ayrıca ikili çevre işbirliği antlaşmaları çerçevesinde, birçok ülke ile ortak çalışmalar yapılmaktadır.

Orhanlı uzun zamandır sanayi bolgesi olarak bilinmektedir, Orhanlıda hurdalar çok çıkmaktadır orhanlı hurda fiyatları her zaman yüksek ve nakit alımı yapılmaktadır biz hurdanın çok çıkmasından dolayı hurda fiyatlarını yüksek tutarak hurda almaktayız ,atık yag yemek yagsı,osb,pleymut ,tahta gibi hurda mazeme almaktayız.

Orhanlı hurdacı olarak orhanlı hurda alım satım işlriyleyle ugrasmaktayız,orhanlı hurda orhanlı ve cevre mahalle ve ilceleride faliyet gösatermekteyiz,orhalı hurdacı olarak kesim ,söküm ,hurda alım sarı ,kablo,bakır, demir ,aliminyum ve daha aklima gelmeyen bircok maddelerin geri dönüşmesini saglamaktayız .Bize hurda fiyatlar sormadan hurdalarınızı satmayın i,bize 7/24 ulasabilirsniz ,0532 448 37 26-0536 975 04 26 numaralardan ulasın. biz< hurda alım satım konusunda uzan arkadaşlarımızla sizlerin yanındayız.http://atasehirhurdaci.com/da fiyatlara bakabilirsiniz.

Sayfa 1 / 11
TOP